Çetin Yapı ve Dekorasyon

HAKKIMIZDA

Çetin Yapı Dekorasyon Firmamız 25 yıldan beri sektörde yer alan güvenilir  yapı dekorasyon firması olarak hizmet vermektedir.


Çetin Yapı Dekorasyon   Mantolama, Sıva, Şap, Alçı pan, Alçı, Boya, Fayans, Işık Bantları, Gergi Tavan, Çelik Çatı,anahtar teslimi bütün yapı ve dekorasyon konusunda hizmetinizdedir.

Çetin Yapı Dekorasyon talep ettiğiniz hizmeti proje olarak hazırlayarak tasarlar, istediğiniz şekilde uygulamasını yaparak müşterilerine sorunsuz teslim eder.

Verdiğimiz hizmetler sonrası müşterilerinin beğeni ve memnuniyetleri  ile kendisini geliştirerek ve yenileyerek sektörde büyümeye devam etmiş,tercih edilen firmalar arasında yer almıştır.

Sunduğumuz geniş hizmet seçenekleriyle müşterilerimizin tüm yapı ve dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamayı kendimize görev bildik.

 

HİZMET POLİTİKAMIZ

MİSYONUMUZ

Çetin Yapı Dekorasyon olarak misyonumuz siz değerli müşterilerimizin işlerini   zamanında ve sorunsuz teslim etmek, bu mutluluğu müşterileri ile paylaşmaktır.

VİZYONUMUZ

Çetin Yapı Dekorasyon olarak  vizyonumuz siz değerli müşterilerimize güven  çerçevesinde; hızlı ve kaliteli bir şekilde işlerini tamamlayarak  hizmet vermektir.

HEDEFİMİZ

Çetin Yapı Dekorasyon olarak hedefimiz müşterilerimizin istek ve taleplerini sahip olduğu teknik bilgi ve uygulamaları ile birleştirerek daha güzel ve kaliteli işler yapmaktır..

Yapı ve Dekorasyon hizmetlerimizi lütfen inceleyiniz